Haber Detayı
29 Nisan 2017 - Cumartesi 00:24
 
Survivor'da Van sürprizi devam ediyor
Daha önce birçok değeri ile Survivor'a konu olan Van bu kezde başka önemli bir değeri ile Survivor'da izleyenlerin karşısına çıktı.
MEDYA Haberi
Survivor'da Van sürprizi devam ediyor

ŞEHRİVAN ÖZEL - ÖNDER ALTINAL: Daha önce birçok değeri ile Survivor'a konu olan Van bu kezde başka önemli bir değeri ile Survivor'da izleyenlerin karşısına çıktı.

 

Van, Survivor'da izleyicilerin karşısına çıkmaya devam ediyor. Daha önce Gölü ve diğer değerleri ile Survivor'a konuk olan Van bu kez de önemli bir değeri olan Van Kahvaltısı ile televizyonlarda yer aldı.

 

Türkiye'nin en güzel ve kalablık kahvaltısı olarak bilinen Van Kahvaltısı, Survivor'un eğlencelesi yarışması olan Bil Bakalım'da soruldu. Yarışmacıların takım arkadaşlarının tahmin üzerine verilen kelimeleri kullanmadan antmaya çalıştığı, tahmin ettiği soruda Van Kahvaltısı cevabı çıktı.

 

Ünlüler takımından Sema'nın İlhan Mansız'a anlattığı Van Kahvaltısı'nı İlhan Mansız bilmedi.

 

 

Başta İzmir olmak üzere birçok ilin kahvaltısını sayan Mansız Van'ı saymadı.

 

Dünya'nın en kalabalık kahvaltısı sofrasında büyük bir ün yapan ve dünya çapında bilinen Van Kahvaltısı Survivor'da gündeme gelmesi ile büyüklüğünü yeniden ispatladı.

 

 

Ancak hem zenginliği hem de güzelliği ile bilinen Van Kahvaltısının tahmin edilmemesi, tanıtım konusunda eksiklikleri de gözler önüne serdi.

Kaynak: (Şehrivan) - Şehrivan Gazetesi Editör: Önder Altınal
Etiketler: Survivor'da, Van, sürprizi, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı