Haber Detayı
09 Ağustos 2017 - Çarşamba 12:38
 
Van'daki o durak ışıl ışıl oldu!
Van Büyükşehir Belediyesi kentin en yoğun olan duraklarından birisi olan Eski Emniyet kavşağındaki çalışmasını tamamladı. Dar viraj genişletildi, duraklar ayrıldı, ışıklar tamamlandı. Durak bambaşka görünüme kavuşurken akşam saatlerindeki görüntüsü ise büyülüyor.
GÜNCEL Haberi
Van'daki o durak ışıl ışıl oldu!

Van Büyükşehir Belediyesi cadde ve sokaklarda bulunan trafik ışıkları ve yaya geçitlerinde onarım çalışması yaptı.

Van Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığına bağlı, Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından cadde ve sokaklarda yürütülen çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. Yapılan çalışmalar kapsamında şehrin işlek caddelerinde bulunan trafik ışıkları yenilenirken yaya geçitleri, yönlendirme levhaları, yaya yolu çizgileri onarıldı. Yine kent merkezinin önemli geçiş noktalarında bulunan kavşaklarda renkli ışıklandırma yapılırken emniyet kavşağında bulunan otobüs durakları da modern yapıya kavuşturuldu.

Van için 7/24 mesai yaptıklarını söyleyen Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fazıl Tamer “Kentin önemli noktalarında bulunan alanlarda çalışma başlattık. Yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşın can güvenliğini korumak amacıyla trafik yol çizgileri ve trafik ışıklarını onardık. Yine otobüs duraklarında çalışmalar devam ediyor. Akıllı bilet ile birlikte de kentin tamamında yeni modern duraklara kavuşacağız” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Van'daki, o, durak, ışıl, ışıl, oldu!,
Yorumlar
Haber Yazılımı