Haber Detayı
24 Kasım 2017 - Cuma 14:42
 
Osmanlı Partisi kuruldu! İşte Van il başkanı
Osmanlı Partisi, yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Partinin teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsa Somuncuoğlu, 36 ilin kurucu il başkanlarını açıkladı.
SİYASET Haberi
Osmanlı Partisi kuruldu! İşte Van il başkanı

Osmanlı Partisi, yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor.

 

Partinin teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsa Somuncuoğlu, 36  ilin kurucu il başkanlarını açıkladı. Ataması merakla beklenen illerin başında gelen Van'a, il başkanı olarak iş adamı Mehmet Emin Kılınç kurucu il başkanı olarak atandı.

 

KILINÇ: İKTİDAR OLMAK İSTİYORUZ

Göreve gelişinin ardından ilk açıklamalarını Gazetemize yapan Kılınç “Türkiye’yi yönetmeye talibiz” dedi.

 

Görevin kendisine layık görülmesinden dolayı Genel Başkanım İbrahim Ünye ve Genel Başkan Yardımcımız İsa Somuncuoğlu bey efendiye müteşekkir olduklarını belirten Kılınç, şu ifadeleri kullandı:“Türkiye'de Van  zor bir şehir… Ekip olarak her türlü zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Ülkenin makus talihini değiştirecek Dünyanın en genç siyasi parti genel başkanı olan bir genel  başkanımız var. Genel Başkanımız İbrahim Ünye ve  ekibimizle  birlikte bu ülkenin iktidarına talibiz. Ülkeyi yönetmek istiyoruz. Ülkede huzuru, barışı ve Osmanlı adaletini  yeniden tesis etmek istiyoruz."

 

Kaynak: (Şehrivan) - Şehrivan Gazetesi Editör:
Etiketler: Osmanlı, Partisi, kuruldu!, İşte, Van, il, başkanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı