0
Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 13:47
 
KAYMAKAM ÖZCAN’DAN ZİYARET
Van’ın Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
GÜNCEL Haberi
KAYMAKAM ÖZCAN’DAN ZİYARET

Van’ın Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Kaymakam Mehmet Özcan başkanlığında yapılan toplantıya kurum amirleri de katıldı. İlçe esnafı ve vatandaşların taleplerini dinleyen Kaymakam Özcan, Bahçesaray'da yapılacak olan projeler hakkında bilgi verdi. Toplantının ardından Kaymakam Özcan’ın ev sahipliğinde yemek ve çay ikramı yapıldı.

 

KAYMAKAM ÖZCAN’DAN MAHALLE ZİYARETİ

 

Van’ın Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, Doğanyayla Mahallesi’ni ziyaret etti.

 

Kaymakam Mehmet Özcan, beraberindekilerle Doğanyayla Mahallesi’ni ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların şikayet ve taleplerini dinleyen Kaymakam Özcan, daha sonra mahalle okulunu da ziyaret ederek, öğrencilere çikolata dağıttı. Muhtardan bilgi alan Özcan, ardından ilçe merkezine döndü. Kaymakam Özcan’dan okul ziyareti

KAYMAKAM ÖZCAN’DAN OKUL ZİYARETİ

 

Van’ın Bahçesaray Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Özcan, Kız Yatılı Bölge İlköğretim Okulunu (YİBO) ziyaret etti.

 

Kaymakam Özcan, beraberindeki İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kasım Erva ve okul müdürleriyle eğitim öğretim yılı 2. dönemin başlaması nedeniyle Kız YİBO’yu ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldiler. Öğretmenlerle fikir alışverişinde bulunarak öğrencilerle sohbet eden Özcan, onlara başarı dileyerek okuldan ayrıldı. 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör: Meral Yıldız
Etiketler: KAYMAKAM, ÖZCAN’DAN, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı