Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 19:43
 
İşte Erdoğan'ın önüne gidecek 7 kişilik Van listesi!
Haftalardır merakla beklenen Ak Parti Van İl başkanlığı ile ilgili beklenen haber geldi. Yapılan temayüller ve araştırmaların ardından 7 kişilik liste belli oldu. O listeye Şehrivan ulaştı.
SİYASET Haberi
İşte Erdoğan'ın önüne gidecek 7 kişilik Van listesi!

ŞEHRİVAN ÖZEL - Ak Parti Van İl Başkanlığı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Haftalardır merakla beklenen il başkanı ile ilgili olarak sürecin sonuna gelindi. Son olarak Erdoğan'ın önüne sunulacak olan isimler belli olurken Şehrivan o listeye ulaştı.

 

Ak Parti İl Başkanlığından istifa eden Zahir Soğanda’nın yerine gelecek olan isim kamuoyunda merak konusu oldu. Haftalardır devam eden araştırmalar ve yoklamaların ardından adı en çok geçen isimler belirlendi. 30’u aşkın ismin başvuru yaptığı il başkanlığı için yeni bir gelişme yaşandı. İl başkanı olması beklenen 7 kişilik liste yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayına gönderilecek.

 

LİSTE YARIN ERDOĞAN’IN ONAYINA GİDECEK

İl başkanlığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önüne gidecek olan 7 kişilik isim listesi belli oldu. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın onayına sunulacak 7 kişilik isime gazeteniz Şehrivan olarak ulaştık.

 

İŞTE O İSİMLER:

Eyüp Acar

Mehmet Utku

İsmail Say

İbrahim Bozkurt

Kayhan Türkmenoğlu

İkram Dinçer

Kerem Altun

 

(Kaynak: Şehrivan Gazetesi)

Kaynak: (Şehrivan) - Şehrivan Gazetesi Editör:
Etiketler: İşte, Erdoğan'ın, önüne, gidecek, 7, kişilik, Van, listesi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı