Haber Detayı
20 Ağustos 2017 - Pazar 17:19
 
Erdoğan'dan bazı köşe yazarlarına sert sözler!
Erdoğan'dan bazı köşe yazarlarına sert sözler: Eğer racon kesilecekse bu raconu bizzat kendim keserim
SİYASET Haberi
Erdoğan'dan bazı köşe yazarlarına sert sözler!

Erdoğan üzerinden köşelerinden tehdit savuran yazarlara tepki gösteren Cumhurbaşkanı, 'Racon kesilecekse tek ben keserim.' diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda gündemi değerlendirdi. Bazı köşe yazarlarının kendisi adına herkese ayar vermeye kalktığını gördüğünü söyleyen Erdoğan, kendisinin buna ihtiyaç duymadığını söyledi. Cumhurbaşkanı, "Eğer racon kesilecekse, bu raconu bizzat kendim keserim. Bu da böyle bilinmeli." dedi.

 

ŞAHSIM ADINA RACON KESEN KÖŞE YAZARLARI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Zaman zaman kamuoyunda, medyada, partimiz içinde kesinlikle arzu ve tasvip etmediğim tartışmaların yaşandığına şahit oluyoruz. Genellikle sosyal medya hesapları veya kimi köşe yazarları üzerinden başlatılan bu tartışmalarda, birilerinin şahsımın adına adeta racon kestiği, herkese ayar vermeye çalıştığı anlaşılıyor. Burada bir kez daha açık ve net olarak ifade ediyorum; benim, milletimle, partimle paylaşacağım bir düşüncem, bir teklifim, bir hissiyatım varsa, bunun yolları bellidir.

 

RACONU BİZZAT KENDİM KESERİM

Kimsenin racon kesmesine de ihtiyacım yoktur. Eğer racon kesilecekse, bu raconu bizzat kendim keserim. Bu da böyle bilinmeli.

Kongre sürecimizde gerçekleştireceğimiz bu değişim asla bir tasfiye değildir. Bizim siyaset terbiyemizde vefa çok önemlidir. Ülkesine, şehrine, partisine hizmet etmiş hiçbir arkadaşımızın emeğini, gayretini, fedakarlığını unutmadık, unutmayacağız. Kendisi yolunu şaşırıp başka mecralara yönelmediği sürece her arkadaşımızın bizim gönlümüzde ve yanı başımızda yeri vardır.

 

BATI'YLA NE KONUŞMAMIZ GEREKİYORSA..

Parti teşkilatlarımızda yaptığımız toplantılarda, tüm milletimizin gözü önünde konuşuyor, tartışıyor, mesajlarımızı ifade ediyoruz. Aynı şekilde dünya ve ülke meseleleriyle ilgili konularda da gerektiği her durumda görüşlerimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz. Batı'yla ne konuşmamız gerekiyorsa kapıların arkasında değil, milletin önünde, dünyanın önünde konuşuyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan'dan, bazı, köşe, yazarlarına, sert, sözler!,
Yorumlar
Haber Yazılımı