Haber Detayı
02 Aralık 2017 - Cumartesi 13:32
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kars'ta müjdeyi verdi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kars'ta uçak biletlerinin ucuzlayacağının müjdesini verdi.
EKONOMİ Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kars'ta müjdeyi verdi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kars 6. Olağan İl Kongresi öncesi kendisini bekleyen vatandaşlara hitap etti. 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, " Sizler bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmadınız eminim bundan sonra da bırakmayacaksınız. Fakat bundan sonraki dönem çok farklı olacak. Benim sizden bir ricam var: 2019 farklı bir yıl, öyle mi? 2019'un martında yerel seçimleri yapacağız. Kasımda Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin seçimi var. Bunun için ne yapacağız? Şimdiden başlayıp mart ve kasıma kadar çalışacağız. Bizim Rabia'mız var." dedi.

 

'Tek vatan, tek millet, tek bayrak' vurgusu yapan Erdoğan şunları söyledi: 

"Kimse bu ülkede vatan topraklarımızı böleceğini zannetmesin. Nasıl Cudi'de, Kandil'de onlara F 16'larla bombalar yağdırdıysak bundan sonra da gömmeye devam ederiz. Bir hafta içinde 100 terörist etkisiz hale getirildi. Biz milletimizin birliği için, bu ülkenin huzuru için varız. Benim milletimin huzuru refahına kimse kastetmesin. biz milletimizin birliği için, bu ülkenin huzuru için varız. Bizim huzurumuzu kaçırmaya gayret edenler bedelini ödeyecek. 7 Haziran'da biraz üzülmüştük hatırlayın. Hazır olun, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep beraber Türkiye olacağız. Buradan taviz yok." 

 

 

UÇAK BİLETİ MÜJDESİ!

Kendisine uçak biletlerinin yüksek olduğu yönünde bilgiler geldiğini anlatan Erdoğan, "Otobüsten inerken Vali Bey kulağıma fısıldadı. (Uçak fiyatları) THY Yönetim Kurulu Başkanımıza dedemi ki 'Yaz kış fiyatlar değişiyormuş, hele hele Sarıkamış hareketlenmiş. Hadi bakalım seferleri artırın ve fiyatları indirin dedik. Sağolsun başkan da yönetim kurulumu toplayacağım ve değerlendireceğim dedi. İnşallah bizde bunu takip edeceğiz" ifadesini kullandı.

Kaynak: (internethaber.com) - İnternet Haber Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan, Kars'ta, müjdeyi, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı