0
Haber Detayı
14 Şubat 2018 - Çarşamba 09:43
 
Çaldıran Ak Parti ilçe başkanlığına Çınarağaç atandı
Van’ın Çaldıran ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığına Abdurrahman Çınarağaç atandı.
İLÇELER Haberi
Çaldıran Ak Parti ilçe başkanlığına Çınarağaç atandı

Van’ın Çaldıran ilçesinde AK Parti İlçe Başkanlığına Abdurrahman Çınarağaç atandı.

 

AK Parti Çaldıran İlçe Başkanlığına atanan Çaldıran Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdurrahman Çınarağaç, Vanyolu Caddesi’nde bulunan parti binasında tebrikleri kabul etti.

 

Tebriklerden dolayı yoğun mesai yaşadığını belirten Abdurrahman Çınarağaç, “AK Parti Genel Merkezinin öngördüğü değişiklikle atandım. Bu bayrak yarışına beni uygun gördüler. Bundan sonraki süreç te halkımıza hizmet etmeye devam edeceğim. Amacımız ve hedefimiz, halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğu şuuruyla çalışmaktır. AK Parti, her kesimden insanların partisidir. Bizler için tüm halkımız eşit derecededir. Ayırım yapmadan kimin ne sorunu varsa, ne hizmete ihtiyacı bulunuyorsa, kendilerine yardımcı olabilmek ve sorunlarını çözme noktasında çabalarımız olacaktır.

 

Parti binamızda yoğun şekilde yapılan tebriklerin ardından her kesimden oluşabilecek şekilde ilçe teşkilatımızı kurmaya başlayacağız. Allah’ın izni ile halkımızın da olurunu alabilecek bir teşkilatın ardından esnafımızı, halkımızı, mahallelerimizi tek tek ziyaret ederek; sorunlarını, önerilerini dinleyerek hizmetlerimize başlayacağız” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Çaldıran, Ak, Parti, ilçe, başkanlığına, Çınarağaç, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı